O firmie

Kilka słów o naszej firmie...

Rodzina LECADA

 

LECADA to polska firma i marka, którą tworzą otwarci i zaangażowani ludzie. Założona w 2012 roku jako kontynuacja prowadzonych projektów od 2002 r. i odpowiedź na potrzebę rynku stolarki drzwiowej. Zainicjowana przez Adama Stencel, który stworzył pierwsze produkty, nieustannie rozwija technologię, dba, aby zawsze być o krok przed konkurencją.

 

Adam Stencel - dyrektor produkcji LECADA

Modelarz, innowator, wynalazca, sprawca i mózg techniczny operacji na „żywym organizmie”, z precyzją neurochirurga pracuje nad każdym wypełnieniem, moderuje kierunek rozwoju projektów, nadzoruje wdrożenia innowacji: chemik, logistyk gospodarki magazynowej, manager projektów PRINCE 2.

 

Wspierana przez Sylwię Niemstak-Stencel która odpowiada za realizację i plan rozwoju firmy dbając o atrakcyjność produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów.

 

Sylwia Niemstak-Stencel - dyrektor handlowy LECADA

Bezkompromisowy obserwator rzeczywistości. Kolekcjonerka ładnych rzeczy, dźwięków i obrazów, projektant wzorów przemysłowych drzwi, opakowań, mebli, współautor rozwiązań użytkowych, dobry duch „każdej operacji”; chemik, socjolog zarządzania, specjalista zarządzania kulturą organizacyjną z dyplomem MBA.

 

LECADA aluminium to bezkompromisowa precyzja i najwyższa jakość produktu

Wyróżnia nas PASJA

Pasja / sposób działania

 

P - Praktyka praktyka - ponad 7 000 zadowolonych posiadaczy drzwi z wypełnieniami Lecada. Współpraca z ośrodkami badawczo-rozwojowymi. 2016 r., 2018 r. przyznane patenty RP i EU na rozwiązania technologiczne w drzwiach PCV i Aluminiowych
A - Ambicja ambicja - udoskonalamy produkty, kreujemy rynek, promujemy innowacje. Elastycznie i efektownie współpracujemy z Klientami- producentami, architektami i indywidualnymi projektami prywatnych inwestorów
S - Satysfakcja satysfakcja - każde zlecenie, każdy nowy Klient jest traktowe indywidualnie i z należytą starannością. Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. Największą satysfakcją jest dla nas wykraczanie poza własne możliwości.
J - Jakość jakość - urządzenia skrawające sterowane numerycznie zapewniają precyzję wykonania; zarządzanie danymi - bazy danych, oprogramowania i archiwizacja zgodnie z SAP zapewniają powtarzalność zleceń. Doświadczenie i dbałość o szczegóły wyróżniają jakością
A - Atmosfera atmosfera - komunikacja zapewnia współpracownikom i Kontrahentom komfort transparentności współpracy. Wzajemny szacunek i etyka pozwalają utrzymać równowagę między pracą a prywatnymi zainteresowaniami, dzięki czemu uzyskujemy atmosferę innowacyjności i twórczego zaangażowania wszystkich Pracowników.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich Zainteresowanych nowoczesnymi, aluminiowymi drzwiami zewnętrznymi. 
Producentów stolarki otworowej wykorzystujących wypełnienia drzwiowe HPL i Aluminiowe. 
Architektów i projektantów dbających o najlepsze i kompleksowe rozwiązania w stolarce u swoich Klientów.

kontakt telefoniczny:

pn - pt 9.00 - 17.00

lecada@lecada.pl sylwia@lecada.pl
formularz kontaktowy 24/7